spidar
08 فروردین 1402 - 12:48

افزایش تصادفات در اثر بارندگی روز گذشته/ ترافیک نیمه سنگین در محور چالوس و آزادراه تهران شمال

رئیس پلیس راه راهور فراجا از ترافیک نیمه سنگیم در در محور چالوس و آزادراه تهران شمال خبر داد.

سردار حسن مؤمنی، رئیس پلیس راه راهور فراجا در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، اظهار کرد: در حال حاضر در محور جاده چالوس به ویژه در مسیر شهرستانک تا نساء و مسیر پل زنگوله تا سیاه پیشه، ترافیک نیمه سنگین است.

وی ادامه داد: همچنین در آزادراه تهران شمال نیز شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم الحمدالله در مابقی محورهای شمالی ترافیک نیمه روان است و مشکل خاصی نداریم.

سردار حسن مومنی با اشاره به بارندگی روزهای اخیر اظهار کرد: در برخی از محورهای مازندان، خراسان رضوی و شمالی کرمان همدان و کرمانشاه شاهد بارش باران هستیم.  با توجه به اینکه در زمان بارندگی، جاده لغزنده می شود، هموطنان باید هموطنان مراعات بیشتری کنند.

وی اظهار کرد: تا روز گذشته 551 نفر در جاده های کشور در ایام نوروز ۱۴۰۲ براثر تصادفات کشته و بیش از ۱۱ هزار نفر مجروح شده‌اند که این آمار نگران کننده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه متاسفانه روز گذشته نسبت به مدت مشابه سال گذشته، افزایش میزان تصادفات فوتی را شاهده بودیم، تصریح کرد: هموطنان در زمان بارندگی به علت اینکه جاده لغزنده می شود، باید احتیاط بیشتری کنند چرا که در این مواقع تصادفات واژگونی، خروج از جاده، برخورد با وسیله نقلیه مقابل افزایش می‌یابد که روز گذشته نیز شاهد همین موارد بودیم.

پایان پیام/

 

منبع: فارس
شناسه خبر: 1114036