spidar
07 فروردین 1402 - 20:38

استاندار کرمان به حاشیه شهر کرمان رفت + تصاویر

محمدمهدی فداکار استاندار کرمان با حضور در محله شهید همت در حاشیه شهر کرمان، روند ساماندهی حاشیه‌نشینی در این منطقه را بررسی کرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدمهدی فداکار استاندار کرمان عصر امروز در روزهای نخستین سال جدید و در پنجمین روز از ماه رمضان از محله شهید همت در حاشیه شهر در منطقه چهار شهرداری کرمان بازدید و روند ساماندهی حاشیه‌نشینی در این منطقه را بررسی کرد.

استاندار کرمان در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار داشت: منطقه شهرک شهید‌ همت یا شهرک صنعتی از مناطق محروم و حاشیه‌‌ای شهر کرمان است که حاشیه‌نشینی در این منطقه گسترده شده است

فداکار با بیان اینکه تا کنون کارهایی برای ساماندهی این منطقه انجام شده است، گفت: پیگیری‌هایی انجام شده و طرح‌هایی برای اصلاح فرآیندها، روندها و حل مشکلات انجام شده و بعد از این نیز پیگیر حل مسائل و مشکلات این منطقه هستیم.

وی با اشاره به اینکه قبلاً نیز از این منطقه بازدیدهایی داشتیم، افزود: امروز هم به این منطقه آمدیم تا هم بازدیدی از اقدامات انجام شده و هم مسئولان و گروه‌های جهادی که در منطقه در حال فعالیت هستند داشته باشیم.

استاندار کرمان بیان کرد: پیگیری‌های لازم انجام می‌شود تا زمانی که کارهای اساسی برای این منطقه انجام شود، بخشی از مشکلات و مسائل از جمله مشکلاتی که برای تسطیح کوچه‌ها وجود دارد، برطرف شود.

به گزارش تسنیم استاندار کرمان در این بازدید یک‌ساعته از مدرسه و مسجد در حال ساخت در این منطقه حاشیه‌نشینی و کوره‌های آهک‌پزی بازدید کرد و در ادامه با حضور در مسجد حضرت جوادالائمه (ع) نماز مغرب و عشاء را به همراه مردم همین منطقه به جماعت اقامه کرد.

استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان , استانداری کرمان , استان کرمان ,

انتهای پیام/511/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1113006