spidar
22 اسفند 1401 - 17:21

مراکز آموزشی رفاهی فرهنگیان اصفهان آماده پذیرش مهمانان است

اصفهان- رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: مراکز آموزشی رفاهی فرهنگیان در سراسر استان اصفهان از امروز آمادگی پذیرش میهمانان را دارند.

به گزارش خبرگزاری مهر از روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، مهدی منتجب در خصوص آخرین اخبار اسکان نوروزی اظهار داشت: پیرو تفویض اختیاری که از سمت استاندار به مدیرکل آموزش و پرورش استان شکل گرفت، وارد موضوع اسکان نوروزی شدیم و در حال حاضر مدارس میزبان این طرح آماده شده است.

وی با اشاره به این‌که تجهیزات اسکان به‌مرور در حال ارسال به مدارس میزبان است ابراز داشت: مراکز آموزشی رفاهی فرهنگیان در سراسر استان اصفهان از امروز آمادگی پذیرش میهمانان را دارند و همچنین مراکز یک تا چهار کلانشهر اصفهان نیز آماده پذیرش فرهنگیانی هستند که پیش از آغاز طرح اسکان نوروزی سفرهای خود را آغاز کرده‌اند.

منتجب بیان داشت: مرکز شماره یک شهر اصفهان در فلکه ارتش (حکیم نظامی)، مرکز شماره ۲ در خیابان جابر انصاری، مرکز شماره سه در خیابان معراج خیابان فجر سه و مرکز شماره چهار در باغ کاشفی واقع شده است و فرهنگیان محترم از سراسر کشور می‌توانند به آن‌ها مراجعه کنند.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به این‌که سامانه اسکان از بامداد روز ۲۰ اسفندماه فعال شده است، افزود: همکاران متقاضی طرح اسکان می‌توانند با مراجعه به سامانه https://eskan.medu.ir/ که مختص فرهنگیان است رزرو اینترنتی خود را انجام دهند.

وی ابراز داشت: بر اساس بخشنامه وزارت آموزش و پرورش شروع فرایند اسکان از روز چهارشنبه ۲۴ اسفندماه خواهد بود و به‌منظور ارائه خدمات شایسته، ۶ ستاد اسکان آموزش و پرورش در طول مدت اسکان نوروزی در شهر اصفهان مستقر هستند.

منتجب در خصوص آدرس ستادهای اسکان گفت: ستاد اسکان شماره یک شهر اصفهان در میدان انقلاب، خیابان شهید مطهری، ابتدای خیابان شمس‌آبادی، جنب اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران در هنرستان فنی ابوذر واقع است و مسافران می‌توانند به آن مراجعه کنند.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان ادامه داد: ستاد اسکان شماره ۲ شهر اصفهان نیز در خیابان بزرگمهر، روبه‌روی قصر گل و در دبستان حسین امین ۲ قرار گرفته است و در ایام نوروز پاسخگوی مهمانان و مراجعان خواهد بود.

وی دبیرستان ماندگار سعدی واقع در خیابان ارتش، سه‌راه شهدای غزه (حکیم نظامی) را ستاد اسکان شماره سه عنوان کرد و بیان داشت: همچنین دبیرستان امام خمینی (ره) که در خیابان کاوه، روبه‌روی ترمینال مسافربری کاوه واقع شده است را به‌عنوان ستاد اسکان شماره چهار در نظر گرفته‌ایم.

منتجب هنرستان فوادالفنون واقع در ملک شهر، خیابان شهید مطهری، بین کوچه‌های ۴۷ و ۴۹ را به‌عنوان ستاد اسکان نوروزی شماره پنج اصفهان اعلام کرد و اظهار داشت: هنرستان شهید چمران در خیابان جی، جنب شرکت‌تعاونی مصرف فرهنگیان را برای استقرار ستاد اسکان شماره ۶ شهر اصفهان در نظر گرفته‌ایم.

رئیس اداره رفاه و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان متذکر شد: ستاد مرکزی اسکان نوروزی فرهنگیان در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان مستقر است و همچنین به‌منظور تسهیل دسترسی مراجعان به مراکز QR کد ویژه تمامی مراکز آماده شده و در مبادی ورودی شهر در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.

وی خاطرنشان کرد: سه ایستگاه نوروزی توسط دستگاه‌های دیگر در مبادی ورودی جنوب، شمال و شرق شهر اصفهان تعبیه شده است که آموزش و پرورش نیز در آن‌ها نماینده دارد و آماده راهنمایی میهمانان است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1090976