spidar
08 فروردین 1402 - 13:21

رحمان نماینده ایران در 65 کیلو شد/ بیابانی: شکستگی دنده‌ام بهبود پیدا نکرد

رحمان عموزاد به عنوان نماینده کشورمان در وزن 65 کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در قزاقستان به میدان می‌رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، رحمان عموزاد به عنوان نماینده کشورمان در وزن 65 کیلوگرم رقابت‌های کشتی آزاد بزرگسالان قهرمانی آسیا در قزاقستان به میدان می‌رود. پیش از این که قرار بود پیمان بیابانی قهرمان کشور در این وزن به مسابقات اعزام شود که به دلیل مصدومیت از ناحیه دنده، عموزاد جایگزین وی شد.

بیابانی در مورد آسیب دیدگی خود اظهار داشت: مدتی بود که از ناحیه دنده دچار شکستگی شده بودم و با توجه به اینکه برایم منافع کشتی کشورم بسیار با اهمیت است، این موضوع را با کادر فنی تیم ملی درمیان گذاشتم.

وی افزود: پس از صبحت با کادر فنی، مقرر شد تا من تمریناتم را در اردو پیگیری کنم و در صورت بهبود آسیب دیدگی و توانایی کشتی گرفتن راهی قزاقستان شوم که متأسفانه پس از اینکه رقابت های رنکینگ مصر را از دست دادم، این آسیب دیدگی بهبود نیافت و در ادامه نیز نمی توانستم با این مصدومیت در رقابت های قهرمانی آسیا به میدان بروم.

بیابانی در ادامه گفت: با صلاحدید کادر فنی تمرینات سبک خود را پیگیری می کنم و انشاء اله پس از بهبودی، طبق چرخه انتخابی کار خود را ادامه خواهم داد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای رحمان عموزاد نماینده کشورمان در این مسابقات و سایر ملی پوشان آرزوی موفقیت و پیروزی دارم.

رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان آسیا روزهای 24 و 25 فروردین ماه در شهر آستانه قزاقستان برگزار می شود.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1114103